Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Poprawa męskiej płodności - poradnik dla mężczyzn
Osoby dążące do bycia rodzicami sięgają po różnorakie metody pomagające zajść w ciążę.
 
Co 6 parę dotyka problem związany z poczęciem dziecka. Bardzo często skupia się wtedy na odpowiedniej suplementacji kobiet, zapominając o tym, że ogromną rolę odgrywa tryb życia i dieta mężczyzny. Przyczyna niepłodności może leżeć w jednakowym stopniu po obu stronach i obie strony mają wpływ na zniwelowanie problemu. 
Czytaj więcej
Kiedy wykonać test ciążowy, aby wynik był najbardziej wiarygodny?
Każda kobieta starająca się o dziecko doskonale wie, jak intensywne emocje towarzyszą jej  w czasie oczekiwania na wspaniałą wiadomość o noszeniu pod swoim sercem nowego życia.
 
Nadzieja, radość i obawa, to bardzo silne przeżycia wewnętrzne, jakie występują u przyszłych matek. Osoby spodziewające się dziecka pragną jak najszybciej zyskać pewność, że ich starania osiągnęły pozytywny rezultat.
Czytaj więcej
Testy owulacyjne - 10 pytań i odpowiedzi
Testy owulacyjne to doskonałe narzędzie do wyznaczania dni płodnych. Są szybkie, tanie i skuteczne. Działają na zasadzie wykrywania hormonu luteinizującego (LH) w próbce pobranego moczu. Masz pytanie odnośnie stosowania testów owulacyjnych? Przeczytaj odpowiedzi na najczęstsze z nich.
 
Czytaj więcej
Testy owulacyjne - jak wyznaczyć dni płodne?
Masz problemy z zajściem w ciąże? Co najmniej jedna na sześć par mają problemy z szybkim zajściem w ciążę. Badania wykazują, że długie starania mogą być spowodowane próbami w nieodpowiednim momencie. Problemem może okazać się fakt, iż kobieta jest płodna tylko około 5 dni w cyklu a najbardziej płodny okres to tylko dwa dni podczas owulacji. Czas współżycia jest zatem bardzo ważny podczas starań o dziecko.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 10 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-31
Polecam
2024-03-12
Szybko sprawnie ,Polecam

Wszystko dla par starających się o dziecko.

Zastanawiasz się, jak szybko i łatwo zajść w ciążę? Być może borykasz się z trudnościami w zajściu w ciążę lub niepłodnością? Na szczęście istnieje wiele dostępnych rozwiązań, takich jak produkty dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy planują powiększenie rodziny.

Decyzja o rozszerzeniu rodziny to wyjątkowy moment, a początek zawsze zaczyna się od naturalnego planowania rodziny, czyli zajścia w ciążę w sposób naturalny. Kluczowe jest zrozumienie, kiedy występują dni płodne oraz owulacja, ponieważ to właśnie w tych okresach istnieje największa szansa na zapłodnienie.

Najprostszym sposobem na śledzenie dni płodnych jest stosowanie domowych testów owulacyjnych lub dyskretnego mikroskopu owulacyjnego. Alternatywnie, można zastosować metody NPR, takie jak metoda termiczna i termometr owulacyjny. W celu zwiększenia szans na zajście w ciążę warto rozważyć zakup produktów, które wspomagają proces zapłodnienia i poprawiają płodność.

Suplementacja witaminami, które pomagają poprawić płodność u kobiet i jakość nasienia u mężczyzn, jest szczególnie polecana przy niepłodności męskiej. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w żel intymny, który wspomaga proces zapłodnienia poprzez naśladowanie naturalnego śluzu płodnego, ułatwiając plemnikom dotarcie bezpiecznie do jajeczka i zwiększając szanse na zajście w ciążę.

Kiedy starania przynoszą rezultaty, przychodzi moment, w którym zaczynasz się zastanawiać, czy jesteś w ciąży. Szybko i dokładnie można to sprawdzić w domowych warunkach, korzystając z testów ciążowych (paskowych, kasetkowych lub strumieniowych). Instrukcje wykonania testu znajdziesz w dołączonej ulotce.

Trzymamy kciuki za pozytywny wynik! Powodzenia w Twojej drodze do rodzicielstwa.
pixel