Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Przygotowania do ciąży. Porady dla par starających się o dziecko
Jeżeli podjęliście już decyzję o powiększeniu rodziny jest to odpowiedni czas na przygotowanie się do ciąży. Przygotowania te dotyczą Was obojga. Pozwolą Wam na odpowiednie przygotowanie się zarówno ze strony zdrowotnej i emocjonalnej. Jest to czas ogromnych zmian, dlatego warto przyjrzeć się swojemu stylowi życia i priorytetom. Dzięki odpowiednim zmianom i przygotowaniu będzie łatwiej Wam zajść w ciążę. Świadome planowanie ma także wpływ na zdro
Czytaj więcej
Problem suchości pochwy u par starających się o dziecko
Suchość pochwy to kobieca dolegliwość dotykająca coraz większej ilości kobiet. Naukowo określa się ją terminem dyspareunia. To niewystarczające nawilżenie ścian pochwy, prowadzące do bolesnego stosunku.
 
Suchość pochwy objawia się niewystarczającą produkcją śluzu, co powoduje dyskomfort, a nawet ból podczas współżycia przez niedostateczne nawilżenie, redukujące tarcie. Za prawidłowe nawilżenie, szczególnie podczas podniecenia seksualnego, odpow
Czytaj więcej
Co wiesz na temat dni płodnych?
Myślisz, że możesz zajść w ciążę jedynie przez 2-3 dni w miesiącu? Uważaj! Plemniki – sprawcy zapłodnienia, są w stanie przeżyć w organizmie kobiety znacznie dłużej, niż mogłoby się wydawać. I choć kobieta jest płodna zaledwie przez 4% swego życia, co jest niewielkim procentem, to jednak zabezpieczaniu się przed niechcianą ciążą poświęcamy sporo czasu. Poznajemy metody antykoncepcji, staramy dopasować je do siebie, swojego organizmu i stylu życia
Czytaj więcej
Cykle bezowulacyjne – jak je rozpoznać?
Wokół cykli bezowulacyjnych narasta wiele pytań i wątpliwości. Naukowcy twierdzą, że już po 25 roku życia mogą wystąpić cykle bezowulacyjne. Nie da się również ukryć, że brak owulacji lekarze postrzegają jako najczęstszą przyczynę żeńskiej niepłodności. Skąd kobieta może wiedzieć czy wystąpiła u niej owulacja czy też nie?
 
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 10 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-02
5
2024-03-12
Szybko sprawnie ,Polecam

Wszystko dla par starających się o dziecko.

Zastanawiasz się, jak szybko i łatwo zajść w ciążę? Być może borykasz się z trudnościami w zajściu w ciążę lub niepłodnością? Na szczęście istnieje wiele dostępnych rozwiązań, takich jak produkty dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy planują powiększenie rodziny.

Decyzja o rozszerzeniu rodziny to wyjątkowy moment, a początek zawsze zaczyna się od naturalnego planowania rodziny, czyli zajścia w ciążę w sposób naturalny. Kluczowe jest zrozumienie, kiedy występują dni płodne oraz owulacja, ponieważ to właśnie w tych okresach istnieje największa szansa na zapłodnienie.

Najprostszym sposobem na śledzenie dni płodnych jest stosowanie domowych testów owulacyjnych lub dyskretnego mikroskopu owulacyjnego. Alternatywnie, można zastosować metody NPR, takie jak metoda termiczna i termometr owulacyjny. W celu zwiększenia szans na zajście w ciążę warto rozważyć zakup produktów, które wspomagają proces zapłodnienia i poprawiają płodność.

Suplementacja witaminami, które pomagają poprawić płodność u kobiet i jakość nasienia u mężczyzn, jest szczególnie polecana przy niepłodności męskiej. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w żel intymny, który wspomaga proces zapłodnienia poprzez naśladowanie naturalnego śluzu płodnego, ułatwiając plemnikom dotarcie bezpiecznie do jajeczka i zwiększając szanse na zajście w ciążę.

Kiedy starania przynoszą rezultaty, przychodzi moment, w którym zaczynasz się zastanawiać, czy jesteś w ciąży. Szybko i dokładnie można to sprawdzić w domowych warunkach, korzystając z testów ciążowych (paskowych, kasetkowych lub strumieniowych). Instrukcje wykonania testu znajdziesz w dołączonej ulotce.

Trzymamy kciuki za pozytywny wynik! Powodzenia w Twojej drodze do rodzicielstwa.
pixel