Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zaplanować płeć dziecka. Czy to możliwe?

2023-06-05
Jak zaplanować płeć dziecka. Czy to możliwe?

Chłopczyk czy dziewczynka? Wiele par zastanawia się jaką płeć będzie miało ich przyszłe dziecko. Ale czy można pomóc losowi? Czy istnieją sposoby, techniki na zaplanowanie płci dziecka?

Przeczytaj kilka porad, które mogą być cenne dla Ciebie przy planowaniu płci dziecka.

Przyjmuje się, że sperma mężczyzny zawiera dwa rodzaje plemników. Część plemników zawiera chromosom Y( chłopiec), a część chromosom X (dziewczynka). Według badań dr Shettles plemniki Y są mniejsze i słabsze, lecz szybsze, niż plemniki X, które są silne i wolne.

A oto Nasze stare dobre rady dla kobiet jak zaplanować płeć dziecka:

Jeśli chcesz mieć chłopca, należy uprawiać seks dokładnie w czasie owulacji, nie wcześniej i nie później. Ponieważ plemniki Y są szybsze od plemników X

Jeśli chcesz dziewczynkę, należy uprawiać seks 2-4 dni przed owulacją. Plemniki X są silniejsze od plemników Y. Łatwiej im pokonać barierę.

Innymi słowy: im bliżej owulacji doszło do współżycia tym większe szanse na urodzenie chłopca, ponieważ plemniki Y są szybsze i mocniejsze, by dostać się do jaja jako pierwsze.

Jeśli 3 lub więcej razy doszło do współżycia przed owulacją, będziesz miała większą szansę na urodzenie dziewczynki, ponieważ plemniki Y są słabsze zwykle umierają wcześniej, a X-plemniki ma dłuższą żywotność oraz będzie ich w dużych ilościach.

 

Inne babskie rady:

By mieć chłopca przed seksem polecamy picie filiżanki silnej kawy, by kofeina wzmocniła plemniki Y i nadała im większej prędkości.

Powodzenia !

 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-01
Super - zamówienie dostarczone błyskawicznie.
2024-02-07
.

Wszystko dla par starających się o dziecko.

Zastanawiasz się, jak szybko i łatwo zajść w ciążę? Być może borykasz się z trudnościami w zajściu w ciążę lub niepłodnością? Na szczęście istnieje wiele dostępnych rozwiązań, takich jak produkty dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy planują powiększenie rodziny.

Decyzja o rozszerzeniu rodziny to wyjątkowy moment, a początek zawsze zaczyna się od naturalnego planowania rodziny, czyli zajścia w ciążę w sposób naturalny. Kluczowe jest zrozumienie, kiedy występują dni płodne oraz owulacja, ponieważ to właśnie w tych okresach istnieje największa szansa na zapłodnienie.

Najprostszym sposobem na śledzenie dni płodnych jest stosowanie domowych testów owulacyjnych lub dyskretnego mikroskopu owulacyjnego. Alternatywnie, można zastosować metody NPR, takie jak metoda termiczna i termometr owulacyjny. W celu zwiększenia szans na zajście w ciążę warto rozważyć zakup produktów, które wspomagają proces zapłodnienia i poprawiają płodność.

Suplementacja witaminami, które pomagają poprawić płodność u kobiet i jakość nasienia u mężczyzn, jest szczególnie polecana przy niepłodności męskiej. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w żel intymny, który wspomaga proces zapłodnienia poprzez naśladowanie naturalnego śluzu płodnego, ułatwiając plemnikom dotarcie bezpiecznie do jajeczka i zwiększając szanse na zajście w ciążę.

Kiedy starania przynoszą rezultaty, przychodzi moment, w którym zaczynasz się zastanawiać, czy jesteś w ciąży. Szybko i dokładnie można to sprawdzić w domowych warunkach, korzystając z testów ciążowych (paskowych, kasetkowych lub strumieniowych). Instrukcje wykonania testu znajdziesz w dołączonej ulotce.

Trzymamy kciuki za pozytywny wynik! Powodzenia w Twojej drodze do rodzicielstwa.
pixel